Beypiliç Boluspor, TFF 1’inci Lig’de kendi konutunda rakibi Adanaspor’a 2-1 mağlup oldu.

8’inci dakikada gelişen Beypiliç Boluspor atağında ceza alanı içinde Mustafa’nın düzgün ve hoş vuruşunu kaleci Karacic kurtardı. Savunma daha sonra tehlikeyi uzaklaştırdı.

15’inci dakikada Adanaspor atağında Atalay’ın pasında topla buluşan Serdar Özkan’ın isabetli vuruşunda top fileleri havalandırdı: 0-1.

30’uncu dakikada gelişen Beypiliç Boluspor atağında Muhammed’in orta pasında kaleci ile karşı karşıya kalan Kassongo’nun şutu direkten döndü. Dönen topa vuran Mustafa’nın vuruşunda top az farkla dışarı çıktı.

32’inci dakikada Mustafa Çeçenoğlu’nun kullandığı özgür vuruşta başlardan seken topa Kassongo’nun baş vuruşunda top ağlarla buluştu: 1-1.

61’nci dakikada Serdar Özkan’ın orta pasında topla buluşan Ahmethan’ın kaleci ile karşı karşıya kaldığı konumda yaptığı vuruşta top ağlarla buluştu: 1-2.

82’nci dakikada Beypiliç Boluspor defansının ardına hakikat atılan topta Ömer’in kaleci ile karşı karşıya kaldığı konumda, kaleci Slimani topu ayağıyla çıkarmayı başardı. Dönen topu alan Serdar’ın vuruşu ise az farkla dışarı çıktı.

Yorum Gönderin