Bursaspor’la mukavelesini karşılıklı olarak fesheden Ali Akman, “Bursaspor forması için alanda tabirin son damlasına kadar savaştım. Yeşil-Beyaz renklere layık olmayı daima kendime prensip edindim” dedi.

TFF 1. Lig gruplarından Bursaspor’la yollarını ayıran Ali Akman, toplumsal medya hesaplarından açıklama yaptı. Devre ortasında Almanya Bundesliga grubu Eintracht Frankfurt’la yeni dönemden itibaren geçerli olmak üzere 4 yıllık kontrata imza atan 18 yaşındaki futbolcu, bu transferi sonrası Bursaspor Kulübü tarafından takım dışı bırakılmıştı. Yeşil-beyazlı kulüp, 1 Mart itibariyle ise Ali Akman’la anlaşıp mukavelesini feshetti. Bursaspor’la yollarını resmen ayrılan Ali Akman şu açıklamayı yaptı:

“Hayallerimin birinci adımı olan Bursaspor’dan, gaye merdivenlerimi çıkmak üzere ayrılıyorum. Burada bulunduğum müddet boyunca, Bursaspor forması için alanda tabirin son damlasına kadar savaştım. Yeşil-Beyaz renklere layık olmayı daima kendime unsur edindim. Artık ise yeni bir sayfa açma vakti geldi. Vakıfköy’de geçirdiğim vakit zarfında gelişimimde emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

Yorum Gönderin