A Ulusal Futbol Grubu, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Kümesi ikinci müsabakasında yarın Norveç ile oynayacağı maç için İspanya’ya ulaştı.

Ay-yıldızlılar, İstanbul Havalimanı’ndan kalkan özel uçakla Norveç maçına mesken sahipliği yapacak İspanya’nın Malaga kentindeki San Julian Havalimanı’na indi. Türkiye Futbol Federasyonu Lideri Nihat Özdemir ve idare şurası üyelerinin de yer aldığı kafileyi havalimanında Türkiye’nin Madrid Büyükelçisi Cihad Erginay karşıladı. Ulusal kafile daha sonra konaklayacakları otele geçti.

A Ulusal Futbol Ekibi, karşılaşmanın son hazırlıklarını Malaga’daki La Rosaleda Stadı’nda TSİ 20.00’de tamamlayacak. Teknik yönetici Şenol Güneş ve Hakan Çalhanoğlu, TSİ 19.30’da düzenlenecek toplantıda basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak. Norveç-Türkiye müsabakası, yarın TSİ 20.00’de başlayacak.022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Kümesi ikinci müsabakasında yarın Norveç ile oynayacağı maç için İspanya’ya ulaştı.

Ay-yıldızlılar, İstanbul Havalimanı’ndan kalkan özel uçakla Norveç maçına konut sahipliği yapacak İspanya’nın Malaga kentindeki San Julian Havalimanı’na indi. Türkiye Futbol Federasyonu Lideri Nihat Özdemir ve idare konseyi üyelerinin de yer aldığı kafileyi havalimanında Türkiye’nin Madrid Büyükelçisi Cihad Erginay karşıladı. Ulusal kafile daha sonra konaklayacakları otele geçti.

A Ulusal Futbol Ekibi, karşılaşmanın son hazırlıklarını Malaga’daki La Rosaleda Stadı’nda TSİ 20.00’de tamamlayacak. Teknik yönetici Şenol Güneş ve Hakan Çalhanoğlu, TSİ 19.30’da düzenlenecek toplantıda basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak. Norveç-Türkiye müsabakası, yarın TSİ 20.00’de başlayacak.

Yorum Gönderin